HAKKIMIZDA

Levent Kasap - Et Pişiricisi

HAKKIMIZDA

2015 yılında kurulan firmamızda İslami koşullara uygun, modern tesislerimizde kesimlerimiz ve yetiştiriciliğimiz ile Levent Kasap olarak kalitemizi yüksek standartlara taşıyarak, tüketicinin güvenini kazanan, her ürünü ayrı titizlikle üretip piyasaya sunan, emeğe, çevreye ve çalışanlarına saygılı bir firma olabilmek için çalışmaktayız. Ürünlerimizin tümü %100 yerli ürünler olup kendi çiftliklerimizde özenle yetiştirilmektedir.Levent Kasap olarak dana ve kuzu ürünlerinde %100 yerli üretimimiz olan hayvan besiciliğinin yanı sıra toptan ve perakende et satışı,adaklık,kurbanlık satışı bulunmaktadır. Yarınlara mutlaka bir artı eklemek prensibiyle faaliyetlerini sürdüren firmamız , sürekli gelişim ve yenilik düşüncesiyle ARGE’ye önem vermektedir.

% 60
yerli üretim
+ 0
deneyim

VİZYON

SEKTÖR ÖNCÜSÜ

Hijyenik ve çevreci bir üretim ortamında,İslami koşullarda, sağlıklı, kaliteli et ve et ürünleri üretmek bu alanda örnek ve önder bir kuruluş olmaktır.

MİSYON

GÜVEN & MEMNUNİYET

Değişim ve gelişime açık, müşteri ve kalite odaklı, çevreci, öncü ve örnek, dürüst çalışan, güven veren, özverili, profesyonel ekip çalışmasına inanan; ülkemiz, toplumumuz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir firma olmaktadır.

Etin ve lezzetin İzmir’deki imzası!